25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Дебарца НАРУШЕН ИЗБОРНИОТ МОЛК И ВО ОПШТИНА ДЕБРЦА-ОХРИД

НАРУШЕН ИЗБОРНИОТ МОЛК И ВО ОПШТИНА ДЕБРЦА-ОХРИД

Translate (Eng):[gtranslate]

Членови и активисти од СДСМ фрлале флаери испишани со бројот 3 од автомобил во раните утрински часови низ Општина Дебрца и во Село Требеништа. Фотографија на Magdalena Radinoska Dukleska.Фотографија на Magdalena Radinoska Dukleska.

РЕКЛАМА
- Реклами -