29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Пријателот од Зимбабве има една порака до сите Македонци

Пријателот од Зимбабве има една порака до сите Македонци

Translate (Eng):[gtranslate]

Жарко Митев работи на бродот “Викинг Јупитер”, а ова е неговиот колега од Зимбабве.

РЕКЛАМА
- Реклами -