1.9 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаЗабаваОва жиголо има полни раце работа! За една ноќ заработува и до...

Ова жиголо има полни раце работа! За една ноќ заработува и до 5.000 евра, а еве какви перверзии бараат жените од него!+

Рајан Џејмс од Сиднеј се занимава со деловна придружба и совршено си ја извршува својата работа, а сега открил и што сè бараат од него жените кои го плаќаат.

Во зависност од самото барање, неговиот ценовник со услуги почнува од 300, па сè до 5.000 евра. Се огласува преку интернет страници и има „полни раце работа“.

„Тоа може да биде и само придружба на забава, но и цел викенд со доживување ’50 нијанси на сиво’“, раскажал Џејмс пред неколку години.

„Жените повеќе сакаат цела приказна, вистинско доживување, а не само механички да се одработи побараното“, објаснил тој. Неговата најмлада клиентка имала 20 години и сакала момчето со кое ќе ја изгуби невиноста да биде некој кој ќе биде нежен со неа и ќе ѝ остави добри спомени, со оглед на тоа дека многу нејзини пријателки имаат трауми поради болката и неуживањето во тој чин.

Голем број жени кои ги плаќаат неговите услуги се во брак, а додава дека најмногу му се жалат дека нивните партнери не се доволно спонтани, пребрзо го достигнуваат врвот и дека премалку внимание посветуваат на оралното стимулирање.

„Една од најчестите фантазии на жените е мажите да доминираат, а помал дел од нив го сака спротивното. Поради тоа лесно се поврзувам со нив и се однесувам како Кристијан Греј – но без удари“, објаснува Џејмс.

Како најдобра предигра го наведува шепотењето за тоа што ќе им прави подоцна за време на вечерата, со чаша вино во полн ресторан. Допирите под маса по колената, бакнежите на вратот и страствениот “напад“ во лифт кој во секој момент може да се отвори е нешто што најголем дел од жените ги возбудува.

Ги советува мажите да се прилагодат на своите дами, ако сакаат подобро да ги задоволат, бидејќи тоа двојно ќе им биде возвратено.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...