11.1 C
Ohrid
вторник, октомври 27, 2020
Почетна Македонија Маж влегол во домот на скопјанка додека спиела и се обидел да...

Маж влегол во домот на скопјанка додека спиела и се обидел да ја силува

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера маж влегол во домот на скопјанка и се обидел да ја силува, но не успеал.

Вчера во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица „Киро Фетак“ во Скопје, непознато лице се обидело да изврши обљуба, но не успеало. Се преземаат мерки за расчистување на настанот“

РЕКЛАМА
- Реклами -