7.9 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаЗабаваДодека другите ручаат или пијат кафе, јас во текот на паузата од...

Додека другите ручаат или пијат кафе, јас во текот на паузата од работа мастурбирам“

„Додека моите колеги јадат или пак 10 минути чекаат ред за да земат кафе од Старбакс, јас се допирам. Доколку е време за ручек јас се упатувам накај дома за на кратко да се подружам со мојот вибратор (убавите страни на животот кога работата ви е блиску до домот), но некогаш само ќе се упатам во ВЦ со слушалки, одам на „RedTube“ и мастурбирам додека не го отстранам мојот стрес“ – опишала Надја за „Mirror“.

 

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...

Групата на Палевски имала списоци за изнуди, киднапирања и ликвидации, тврди Ременски

Да се прошири истрагата за групата на Љупчо Палевски, зашто нивните дејства се еднакви на тероризам и истите имаат криминално минато за кое требало...

Курти бара најстроги казни за убијците на Вања

Косовскиот премиер Албин Курти смета дека на сторителите на киднапирањето и убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска во Македонија и нарачаното убиство на 30-годишната Лиридона...

Македонските иселеници во Турција никогаш не ги заборавија своите македонски корени

Според Мустафа Кемал Узункаја, здружението на македонските иселеници ЕГЕ во изминативе години има преземено повеќе активности што се насочени кон зачувување на нивните македонски...