25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија ''Никола Груевски ни ја честиташе Новата Година''. (Видео)

”Никола Груевски ни ја честиташе Новата Година”. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Да се потсетиме како Никола Груевски ни ја честиташе изминатата 2016-та година.

Новогодишните честитка од Никола Груевски…. (Ретро)

РЕКЛАМА
- Реклами -