13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Австралија Се смилова Господ за Бадник: Поројни дождови го гаснат пожарот низ Австралија,...

Се смилова Господ за Бадник: Поројни дождови го гаснат пожарот низ Австралија, а пожарникарите заплакаа од радост. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Господ ги услиши нашите молитви, заврна дожд! После 5 месеци! И тоа во очи Бадник!

РЕКЛАМА
- Реклами -