23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Пијан Неготинчанец беснее со моторна пила, сече инвентар и дрва низ градот...

Пијан Неготинчанец беснее со моторна пила, сече инвентар и дрва низ градот !! (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во Неготино се одвилала вистинска драма. Пијан Неготинчанец со моторна пила уништувал маси од ресторани,столови и сечел градски дрва. Шило Магазин дојде до ексклузивно видео од настанот, кој ги потресе жителите…..

РЕКЛАМА
- Реклами -