9.3 C
Ohrid
понеделник, декември 6, 2021
Почетна Заедница Сиднеј - До сите припаднички на понежниот пол-прослава за 8ми Март !

Сиднеј – До сите припаднички на понежниот пол-прослава за 8ми Март !

Translate (Eng):[gtranslate]

Да го прославиме 8ми Март 2020 во прекрасниот The Waterfront reception centre . На наше задоволство оваа година ке не забавува групата БЕЗ ИМЕ.
Влезница чини $120 со вклучено пред јадење,главно јадење и десерт пијалокот е неограничен

Почетокот на забавата 13.00 часот 8Март 2020
Се надевам дека ке си поминеме уште една незаборавна забава,затоа побрзајте местата се ограничени.

За информации и резервации побарајте ја :
Сузана 0439678192

РЕКЛАМА

 

Од минатогодишната прослава