26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава Излезе во јавност ценовникот на Маца Дискреција: Еве колку ќе ве кошта...

Излезе во јавност ценовникот на Маца Дискреција: Еве колку ќе ве кошта задоволството со Маца, има повеќе тарифи (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Сенида Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, неодамна формираше свој канал на Јутјуб, преименувајќи се себе за ѕвезда и пејачка од Јутјуб.

Многуте прегледи говорат дека во професијата се снашла одлично а постојано има прашања и непристојни понуди за Маца.

Таа проговори и за својата тарифа, да пиеш кафе со Маца Дискреција чини 1500 евра. Доколку некој ја сака таа услуга уплаќа половина од сумата по што го добива нејзиниот број а потоа и другата половина.

РЕКЛАМА

Кафето е најевтината понуда од Маца, за појавување во диско или бар цената е дупло повеќе а останати услуги чинат многу повеќе што достигнуваат и над 10.000 евра.

Старлетата инаку повеќе пати ја апсеа поради занимавање со проституција, а во текот на едно учество во ријалити шоу во 2017 година, од продукцијата ја платија казната наместо да и платат на неа, со цел да остане во шоуто и да не оди во затвор.

Маца Дискреција уште во јануари 2017 година призна дека се занимава со најстариот занает.– Кога сфатив дека во бизнисот со пеење се се врти околу сексот, решив да се баталам од микрофонот, да се повлечам и да наплатувам услуги за секс. Мојата цена е 500 евра, а за групњаци барам 1.000! Досега не сум имала проблем околу наплатата – се пофали тогаш старлетата.

- Реклами -