Силниот ветар на скопјани им донесе клозет, но никој не знае од каде е…

Силен ветер вчеравечер го зафати Скопје, а според дел од фотографиите на социјалните мрежи, откорнати се покриви од згради, дрва, и по некоја случајност во населбата Ѓорче се појавил клозет од Автокоманда, па да се надеваме дека немало внатре човек….

Фотографија на Приказни од булеварот.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here