30.9 C
Ohrid
недела, август 1, 2021
Почетна Македонија Доктор Ненад Лазаров: „Со вакво однесување за 2 недели ќе бидеме бетер...

Доктор Ненад Лазаров: „Со вакво однесување за 2 недели ќе бидеме бетер од Италија!

Translate (Eng):[gtranslate]

Јас како доктор треба да прегледувам цел поручек пациенти незаштитен, дете, жена, фамилија и сите што ги сакам на ризик да изложувам за вие фредо капучино да си цепате по кафичи?

Седете дома, срам да ви е, какво непочитување за сите шо се жртвуваат и тек ќе се жртвуваат.

Гласи фејзбук статусот на Др-Ненад Лазаров од Асоцијаци на млади лекари….

РЕКЛАМА

 

- Реклами -