5 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Македонија Кривична за скопјанец кој допирал малолетни девојчња по телото

Кривична за скопјанец кој допирал малолетни девојчња по телото

Translate (Eng):[gtranslate]

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Д.П.(21) од Скопје, затоа што според пријавеното, на 24.02.2020 околу 11.45 часот во с.Кучевиште допирал по телото една малолетничка, а потоа на место викано „Бел пат“ во с. Кучевиште, скопско, допирал по телото друга малолетничка.

РЕКЛАМА
- Реклами -