6.2 C
Ohrid
сабота, април 17, 2021
Почетна Македонија Сопругот на Ребека добил закани од директорот на болницата бидејќи напишал дека...

Сопругот на Ребека добил закани од директорот на болницата бидејќи напишал дека немаат маски во болницата.

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонската пејачка Ребека Јанковска Ристески револтирана од состојбата во здравството се огласи на Фејсбук.

-Тие што треба да не спасуваат се борат со голи раце со вирусот и им се закануваат кога ќе ја кажат вистината, пишува Ребека меѓудругото.

сигнал.мк

РЕКЛАМА
- Реклами -