5.9 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Македонија Под крушата круша паѓа: Синот на Докторот Ненад Лазаров не советува како...

Под крушата круша паѓа: Синот на Докторот Ненад Лазаров не советува како да се заштитиме од коронавирусот

Translate (Eng):[gtranslate]

Докторот Ненад Лазаров од Скопје објави видео во кое неговото синче Петар зборува за новиот коронавирус, објаснува како се пренесува и советува како да се заштитиме.

Видеото на ова малото момче привлече големо внимание, а многумина во коментир кажаа дека ова детенце ќе биде доктор како неговиот татко.

РЕКЛАМА
- Реклами -