5.8 C
Ohrid
вторник, април 20, 2021
Почетна Македонија Погледнете како Талат Џафери го поминува времето во карантин

Погледнете како Талат Џафери го поминува времето во карантин

Translate (Eng):[gtranslate]

Немој да мислите дека само обичните граѓани се во своевиден карантин и стравуваат од глобалната пандемија, тука се и политичарите кои исто така се поисплашени од нас.

Канал 5 вечерва преку интернет врска го посети претседателот на Собранието, Талат Џафери во неговиот дом во гостиварско Форино..

РЕКЛАМА
- Реклами -