6.2 C
Ohrid
сабота, април 17, 2021
Почетна Македонија Се породи сопругата на Марко Маринковиќ-Слаткар: Бебето доби несекојдневно име..

Се породи сопругата на Марко Маринковиќ-Слаткар: Бебето доби несекојдневно име..

Translate (Eng):[gtranslate]

Раперот Марко Маринковиќ- Слаткар стана татко. Среќната вест ја сподели на својот Фејсбук профил каде напиша:

Се роди Моша Маринковиќ, голем да му расте!

Инаку, Слаткар неодамна откри дека не планира да организира мекици по повод раѓањето на своето дете затоа што смета дека тоа се залудно потрошени пари.

РЕКЛАМА
- Реклами -