30.9 C
Ohrid
недела, август 1, 2021
Почетна Естрада (ФОТО) Слаткар го покажа синот Моша

(ФОТО) Слаткар го покажа синот Моша

Translate (Eng):[gtranslate]

Популарниот хипхоп-музичар Марко Маринковиќ и поранешната манекенка и модел Сања Николиќ вчера станаа родители, а Слаткар денес ја објави и првата фотографија со синот.

„Се роди Моша Маринковиќ. Голем да му расте“, во свој препознатлив стил ја сподели тој радосната вест со фановите.

Двојката се венча во 2014 година и ова е нивно прво дете.

РЕКЛАМА
- Реклами -