27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаМакедонијаВидео Последица на расположение после полициски час во Македонија

Видео Последица на расположение после полициски час во Македонија

Мерките за заштите КОВИД а посебно полицискиот час си го земаат имаат последици по здравјето и расположението на народот. Секако ова се одразува различно и е индивидуална појава.

Еве како тоа го доживува  господинот на видеото после полицискиот час

Сабајлево што ли му бидна на НАРОДОТ…

Gepostet von Vlado Gjoreski am Montag, 27. April 2020

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...