2.7 C
Ohrid
четврток, април 15, 2021
Почетна Македонија Горан Белевски за коментар на фејсбук е осуден на 3.000 евра казна...

Горан Белевски за коментар на фејсбук е осуден на 3.000 евра казна или три месеци затвор. Тој одлуката на судот ја сподели на социјалната мрежа.

Translate (Eng):[gtranslate]


Извор: Вечер

РЕКЛАМА
- Реклами -