-6 C
Ohrid
недела, јануари 17, 2021
Почетна Македонија Урнебесно видео: Бевте во Северна Македонија?? Во Северна не сум бил во...

Урнебесно видео: Бевте во Северна Македонија?? Во Северна не сум бил во Македонија сум бил.

Translate (Eng):[gtranslate]

За разлика од тебе, мене никој не може и нема да ми ја „скине жицата од гитарата“ и да ми го одземе идентитетот. Ти, друже, не си ништо повеќе од безидентитетска појава. Нешто како диво месо…

Никогаш Северна, само Македонија, пишува уредникот на Инфомакс, Александар Митовски на Фејсбук.

РЕКЛАМА
- Реклами -