6 C
Ohrid
петок, февруари 26, 2021
Почетна Македонија Битолчанка враќала во рикверц, па се качила на бандера.

Битолчанка враќала во рикверц, па се качила на бандера.

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што дознава шило магазин се работи за жена штофер шо сакала своето возило марка мерцедес да го врати во рикверц, но работитите тргнале наопаку па успеала да се искачи на бандера, со што ги победи сите закони на физиката оваа госпоѓа.

РЕКЛАМА
- Реклами -