23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Тој има 74 таа 24 години: Погледнете ја новата сопруга на Сулјеман...

Тој има 74 таа 24 години: Погледнете ја новата сопруга на Сулјеман Реџепи

Translate (Eng):[gtranslate]

24-годишната Емина Јетиши од Скопје е новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи.

Либертас дојде до фотографиите од новиот брачен пар.

Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани и има ќеркичка од претходниот брак.

РЕКЛАМА

Извор: либертас

- Реклами -