Урнебесно видео: Tрајче од “Северна” Македонија бара цигapa од Србин во Америка

Урнебесно видео кое ја насмеа цела Македонија, само со овие зборови може да се опише видеото кое го објави инфлуенсерот на Инстаграм „Роџак из Америке“.

Се работи за новинарот Александар Стојковиќ кој живее и работи во Њујорк, САД. Стојковиќ секојдневно објавува смешни видеа на неговиот Инстаграм профил каде го следат над 8.600 корисници.

Погледнете го видеото кое одекна на социјалните мрежи во Македонија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here