6 C
Ohrid
среда, март 3, 2021
Почетна Македонија На Прилепчанец му ја украдиле кравата од неговата штала, доколку некој има...

На Прилепчанец му ја украдиле кравата од неговата штала, доколку некој има информација може да го исконтактира !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

И вакви нешта се случуваат во Македонија. Денес на групата фармери мк, објавена е фотографија во која сопственичката моли за помош или за било каква информација откако непознати лица упаднале во нивната домашна фарма и им ја украле кравата која носела и мало теле.

РЕКЛАМА
- Реклами -