30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Видео- Видете како срипаа полицајците кога Боки ги спомна Зоран и Вице...

Видео- Видете како срипаа полицајците кога Боки ги спомна Зоран и Вице Заев

Translate (Eng):[gtranslate]

Парите од ,,РЕКЕТ” барајте ги кај Зоран Заев и Вице Заев, рече осудениот Бојан Јовановски денес во судот.

Донесовте политичка пресуда. Парите од рекетот барајте ги кај Зоран и Вице Заеви, не кај Бојан Јовановски, рече Боки 13.

Кога Боки 13 изјави парите да ги бараат кај Зоран Заев и Вице Заев  судијата побара од полицајците да го отсранат, односно Боки 13 да биде изнесен од судот.

РЕКЛАМА

Видеото проследетего на линкот

blob:https://www.facebook.com/504aebfc-05ef-4a9f-8ac5-894ab80746e9

- Реклами -