30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава УРНЕБЕСНО ВИДЕО: ИМАМ 25 ШВАЛЕРИ! ЖИВЕАМ КАКО БОЖИЦА!

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: ИМАМ 25 ШВАЛЕРИ! ЖИВЕАМ КАКО БОЖИЦА!

Translate (Eng):[gtranslate]

Повеќето Роми, мажи и жени имаат неверојатен дух и се способни да се смеат дури и кога им е најтешко.

Оваа позната Ромка на Интернет објасни зошто живее многу добро и како успева да има многу љубовници.

„Никој не живее како мене, јас живеам како три бога, јас имам 25 љубовници, ваму-таму… Способна, убава жена (затоа мажите ја бркаат). Јас знам и магии и привлекувам се живо. Знам да бидам домаќинка и имам висока пензија и убаво друштво. Научив мотика и лопата,вели жената.

РЕКЛАМА

Но затоа таа напомена дека кога нема работа на терен, како рачен работник, тогаш краде се, особено краставици, кокошки, свињи од штала. Значи, храна. Повторно, вели таа, прави помала штета од оние лопови во костуми и вратоврски …

- Реклами -