30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Австралија Погледнете како се градат патишта во Австралија и за колку време?

Погледнете како се градат патишта во Австралија и за колку време?

Translate (Eng):[gtranslate]

оа што нашите политичари го градат за цел мандат, во Австралија се гради за 2 дена.

РЕКЛАМА
- Реклами -