16.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Стојанче: Зоран Заев е Гоце Делчев- Апасиев па ти не си нормален,...

Стојанче: Зоран Заев е Гоце Делчев- Апасиев па ти не си нормален, Заев е новиот Квислин !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Во вчерашната емисија „Само вистина“ полицискиот генерал Стојанче Ангелов од Достоинство во дебатата со проф. Димитар Апасиев од Левица во еден момент го спореди поранешниот премиер Зоран Заев со еден од најистакнатите македонски револузионери Гоце Делчев.

Генералот Стојанче: Зоран Заев е новиот Гоце Делчев!!!

Gepostet von Ico Najdovski-Perin am Donnerstag, 2. Juli 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -