16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Македонија Исчезна 25-годишно момче, семејството бара помош, 12 дена нема ни трага ни...

Исчезна 25-годишно момче, семејството бара помош, 12 дена нема ни трага ни глас.

Translate (Eng):[gtranslate]

Исчезнат е 25-годишниот Димитар Мицковски. Неговото семејство и блиски бараат помош. Велат дека последно го виделе пред 12 дена, кога заминал да собира печурки.

Димитар е висок е околу 180 см. Кога заминал бил облечен во тегет тренерки и црно капче.

Ако некој го видел или знае нешто веднаш да пријави во полиција.

РЕКЛАМА

Isceznat e Dimitar Mickovski 12 dena, visok okolu 180 sm 25 godini oblecen vo teget trenerki i crno kapce ,posledno sto…

Posted by Ane Ane on Вторник, 07 јули 2020

- Реклами -