3.1 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Забава Дупла жетва: Земјоделец живи ги фати 20 мажи и една невеста како...

Дупла жетва: Земјоделец живи ги фати 20 мажи и една невеста како снимаат филм за возрасни !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Земјоделец од Војводина на своето поле снимил девојка во венчаница и дваесетина голи мажи.
Снимката што ја направил набргу се рашири на социјалните мрежи и стана хит во регионот.нМногумина коментираат и се шегуваат дека земјоделецот ги прекинал додека снимале по*но. Земјоделецот ги забележал мажите и девојката додека го возел својот комбајн.

 

РЕКЛАМА