30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Ќе ви се згади кога ќе видите што прави овој човек на...

Ќе ви се згади кога ќе видите што прави овој човек на една од охридските плажи. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Деновиве најактуелни теми се за Охрид и Струга. Туристи надојдени од сите краеви на државата, собраќаен хаос, ѓубре, но уште вакво нешто не беше забележано на охридските плажи….

Додека млади девојки се капат во вода овој манијак ги гледа и маст*у*рби*а.

 

Охрид во моментот… ужива човекот 😕😕

Posted by Сарма on Понеделник, 03 август 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -