7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Пироман од Скопје на ТикТок се пофалил како со запалка ја пали...

Пироман од Скопје на ТикТок се пофалил како со запалка ја пали шумата (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Тинејџер – пироман од Скопје со запалка потпалува грмушки и го снима пожарот којго предизвикал, фалејќи се со своето „дело“ на социјалните мрежи…

РЕКЛАМА
- Реклами -