21 C
Ohrid
петок, мај 7, 2021
Почетна Македонија Без срам и перде Апасиев јавно ја отера Шекеринска во п.м.

Без срам и перде Апасиев јавно ја отера Шекеринска во п.м.

Translate (Eng):[gtranslate]

Новиот пратеник од Левица, Димитар Апасиев, кој е инаку професор на Универзитетот во Штип, продолжува да ги воодушевува своите приврзаници со вулгарниот и непримерен речник, и да ги згрозува останатите.

Денеска, не знаеме од што предизвикан, на својот ФБ профил напиша:

,,Се моли ШЕЌЕРИНСКА да иде у пичку матер. Од Карпалак, па лево!#МинистеркатаЗаОдбранаНаУЧК“-напиша тој на социјалната мрежа и доби три и пол илјади лајкови, срценца и гушкања.

РЕКЛАМА

- Реклами -