28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Бизнис со цвеќиња од штипските гробишта, за 4 години од гробот на...

Бизнис со цвеќиња од штипските гробишта, за 4 години од гробот на неговиот син биле украдени над 150 саксиски цвеќиња [ВИДЕО]

Translate (Eng):[gtranslate]

Ожалостен штипјанец на гробот на својот син инсталирал камера за да види кој во претходните 4 години на болката му додава нова болка. Имено, за целиот период  од смртта на неговиот  рано починат син,  некој упорно му ги крадел свежо поставените саксиски цвеќиња кои неговата сопруга грижливо ги носела  на  гробот  на застаната младост…

 

РЕКЛАМА

Линк до видеото

https://www.facebook.com/watch/?v=635986853998943&extid=gOKnj675NGNMCmY6

 

blob:https://www.facebook.com/aea9f117-7aee-41c7-a7b5-f2744cf30606

- Реклами -