23.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Свет ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВИ ГО СКРШИ СРЦЕТО: СОПСТВЕНИЧКА ГО НАПУШТА СВОЕТО КУТРЕ

ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВИ ГО СКРШИ СРЦЕТО: СОПСТВЕНИЧКА ГО НАПУШТА СВОЕТО КУТРЕ

Translate (Eng):[gtranslate]

Снимката од жената која го остави кучето растажи, но и ги направи бесни илјадници љубители на животни на социјалните мрежи.

На снимката која што е објавена, се гледа жена која вози автомобил Тесла, излегува од автомобилот и го пушта надвор своето куче лабрадор, возбудено поради прошетката во парк.

И додека кучето мафташе со опашката, неговата сопственичка го намами во пошемото подрачје, а потоа со трчање се врати во автомобилот и замина.

РЕКЛАМА

Видеото е снимено во Ванкувер, во американската сојузна држава Вашингтон, и веднаш стана вирално на социјалните мрежи.

- Реклами -