23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Манијак допирал девојка по телото во комбе кое одело за Охрид

Манијак допирал девојка по телото во комбе кое одело за Охрид

Translate (Eng):[gtranslate]

На 04.09.2020 во 15.45 часот во СВР Охрид, 22-годишна девојка од Охрид пријавила дека околу 14.10 часот во комбе кое сообраќало од Струга кон Охрид непознато лице ја допирало по телото. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.“, се вели во кусото образложение на полицискиот билтен.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -