12.7 C
Ohrid
понеделник, мај 17, 2021
Почетна Забава Познатиот струмички јутјубер Колевски Славе влегува како учесник во познатото reality show...

Познатиот струмички јутјубер Колевски Славе влегува како учесник во познатото reality show – ZADRUGA4

Translate (Eng):[gtranslate]

Омилениот јутјубер на помалата генерација kolevskytv се занимава со пренкови , (зафрканции) со цел да го донесе светскиот јутјуб тренд и во Македонија. Искрено во нашата држава ретки се вакви личности покрај хуморот и пренковите Славе прави и големи хуманитарни дела, во кој донира храна облека пари и слично, а сето тоа можете да го погледнете на неговиот јутјуб канал KOLEVSKYTV.

Ексклузивно Шило Магазин дознава Колевски потпишал договор со една од најпознатите reality show на балканот zadruga4 , и во секој момент треба да биде повикан, па да му посакаме среќа и успешна кариера.

РЕКЛАМА
- Реклами -