16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Македонија Вработена во Поликлиника Чаир нападната од непознато лице !!

Вработена во Поликлиника Чаир нападната од непознато лице !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Синоќа во 20.00 часот во СВР Скопје, Ф.А.Б.(23) од Скопје пријавила дека претходниот ден околу 17.30 часот во Поликлиника Чаир, каде што е вработена, била физички нападната од едно лице. Се работи на расчистување на случајот, соопшти полицијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -