7.8 C
Ohrid
вторник, ноември 24, 2020
Почетна Македонија За да стане популарен на ТикТок, скопјанец за влакно не направи сообраќајна...

За да стане популарен на ТикТок, скопјанец за влакно не направи сообраќајна незгода !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Со цел да стане популарен на социјалната мрежа ТикТок скопјанец ќе предизвикаше сообраќајна незгода каде што сигурно би имало и жртви… После оваа објава бараме МВР веднаш да реагира !!!!!!

РЕКЛАМА
- Реклами -