23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Сопственикот на опожареното БМВ: Подолго време добивав закани да се иселам од...

Сопственикот на опожареното БМВ: Подолго време добивав закани да се иселам од мојот дом, но не ги сфатив сериозно !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Сопственикот на опожареното возило кое беше запалено во скопската населба Козле вели дека не ги сфатил сериозно заканите да се пресели од местото каде што живее. Л.Л (35) добивал подолго време закани да се пресели од станот каде што живее и повеќе пати му биле нанесени материјални штети врз неговите возила.

РЕКЛАМА
- Реклами -