21.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Во возило на Брза помош товарат цвеќиња

Во возило на Брза помош товарат цвеќиња

Translate (Eng):[gtranslate]

Фотографиите кои беа објавени на социјалните мрежи покажуваат како возило на Итна медицинска помош се полни со цвеќиња од Бит-пазар. Возилото со делчевски регистерски таблички, наместо пациенти, искористено за роба.

Попатно, да не иде зијан колата до Делчево! Денес на Бит пазар

Posted by Julija Jovanovska on Friday, November 13, 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -