21.9 C
Ohrid
недела, јуни 20, 2021
Почетна Свет Вознемерувачко Видео: Убиен еден од работниците кој се сликаше со телото на...

Вознемерувачко Видео: Убиен еден од работниците кој се сликаше со телото на Марадона во ковчег

Translate (Eng):[gtranslate]

Социјалните мрежи се преплавени со информациите дека еден од работниците
од мртовечницата кој се сликаше со телото на Марадона бил убиен и фрлен
во контејнер.

РЕКЛАМА
- Реклами -