Балканот во тага: Почина легендарниот пејач Џеј Рамадановски

Денес на 57 годишна возраст не напушти легендарниот пејач Џеј Рамадановски. Причините за смртта биле срцев удар јавува Telegraf.rs. Иако тој цело беше во карантин поради неговата здраствена состојба како што и сам изјави доколку се заразам со вирусот за мене ќе биде кобно, но сепак од пишаното не се бега.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here