17.9 C
Ohrid
понеделник, септември 27, 2021
Почетна Македонија Уште една Камиказа: За да стане популарен на интернет, скопјанец за влакно...

Уште една Камиказа: За да стане популарен на интернет, скопјанец за влакно не направи сообраќајна незгода !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Со цел да стане популарен на социјалната мрежа ТикТок скопјанец ќе предизвикаше сообраќајна незгода каде што сигурно би имало и жртви… После оваа објава бараме МВР веднаш да реагира !!!!!!

РЕКЛАМА
- Реклами -