21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Видео: Австралијанец сакаше да ја запроси својата девојка на уникатен начин, но...

Видео: Австралијанец сакаше да ја запроси својата девојка на уникатен начин, но таа дозна за прстенот после една година !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Австралијанецот Тери сакал да ја запроси својата девојка ЕН, но вереничкиот прстен и го оставил на неа на чување цела една година, а таа да не го знае тоа.

Имено, Ен од својот дечко на подарок добила интересна рачно изработена огрлица која секогаш ја носела на себе.

Година дена подоцна, кога отпатувале во Шкотска Тери репил да и покаже зошто таа огрлица е толку посебна.

РЕКЛАМА

Го исекол дрвениот приврзок кој сам го направил и од него извлекол веренички прстен. Ен секако рекла ДА, иако долго не и било јасно што се случува.

Кога се смири , ме праша дали прстенот цело време бил во приврзокот, раскажа Тери.

- Реклами -