-1.1 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаЗабаваВидео: Австралијанец сакаше да ја запроси својата девојка на уникатен начин, но...

Видео: Австралијанец сакаше да ја запроси својата девојка на уникатен начин, но таа дозна за прстенот после една година !!!

Австралијанецот Тери сакал да ја запроси својата девојка ЕН, но вереничкиот прстен и го оставил на неа на чување цела една година, а таа да не го знае тоа.

Имено, Ен од својот дечко на подарок добила интересна рачно изработена огрлица која секогаш ја носела на себе.

Година дена подоцна, кога отпатувале во Шкотска Тери репил да и покаже зошто таа огрлица е толку посебна.

Го исекол дрвениот приврзок кој сам го направил и од него извлекол веренички прстен. Ен секако рекла ДА, иако долго не и било јасно што се случува.

Кога се смири , ме праша дали прстенот цело време бил во приврзокот, раскажа Тери.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...