17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Возрасните коледари во казино, а дечињата коледарчиња по дома !!!!!

Возрасните коледари во казино, а дечињата коледарчиња по дома !!!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Kакво време дојде драги мои, државата ги штити бизнисите кои уништуваат семејства – цели фамилии, а ни забранува коледарчињата да дојдат до пред вашата врата… зарам во казината и кафаните нема болест, само за празници има??

Булевар.Мк

РЕКЛАМА
- Реклами -