21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Македонија Мајка и син пронајдени мртви во својот стан во Скопје.

Мајка и син пронајдени мртви во својот стан во Скопје.

Translate (Eng):[gtranslate]

На 03.01.2021 во 20.26 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на ул.„Призренска“ биле пронајдени починати Љ.Б.(91) и нејзиниот син М.Б.(57). Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телата на починатите биле предадени за обдукција која ќе ја открие причината за смртта.

тв21

РЕКЛАМА
- Реклами -