Паричката за оваа Бадникова вечер се падна кај премиерот Зоран Заев.

Ќерка на премиерот Заев Александра сподели фотографија на Инстаграм, на која премиерот Зоран Заев ја покажува паричката што му е паднала во лепчето.

Честитки за премиерот Заев, да се надеваме дека паричката ќе му донесе среќа и бериќет, не само на личен, туку и на државнички план.

Исто така на неговата трпеза може да се забележи прекрасен прибор за јадење во ”жолта” боја.Нема достапен описНема достапен опис

Фото: Принтскрин/Инстаграм

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here