23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Паричката за оваа Бадникова вечер се падна кај премиерот Зоран Заев.

Паричката за оваа Бадникова вечер се падна кај премиерот Зоран Заев.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ќерка на премиерот Заев Александра сподели фотографија на Инстаграм, на која премиерот Зоран Заев ја покажува паричката што му е паднала во лепчето.

Честитки за премиерот Заев, да се надеваме дека паричката ќе му донесе среќа и бериќет, не само на личен, туку и на државнички план.

Исто така на неговата трпеза може да се забележи прекрасен прибор за јадење во ”жолта” боја.Нема достапен описНема достапен опис

РЕКЛАМА

Фото: Принтскрин/Инстаграм

- Реклами -