16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Македонија Време е институциите да поработат малку: Момче од Прилеп упатува пцовки и...

Време е институциите да поработат малку: Момче од Прилеп упатува пцовки и вулгарности на ТикТок, а неговата баба се смее !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Очигледно е дека младината замина во непознат правец, изминатиов период ова момче од Прилеп или познат по името Гоце GP или по неговото видео ”Ќе го колиме петелот” од ден за ден станува по вулгарен на социјалните мрежи а неговите родители се гордеат со тоа како нивното дете пуши цигара, пие кафе, и згора на тоа упатува псовки и закани на социјалната мрежа ТикТок.

Неговото видео е прикачено и врти на социјалната мрежа Твитер.

Во продолжение погледнете за што станува збор:

РЕКЛАМА

- Реклами -